Szkółka Drzew i Krzewów Ranczo Pniówek

Nasza szkółka roślin działa na rynku od roku 2014, ale nasze doświadczenie w ogrodnictwie sięga wiele lat wstecz. Jej założycielami są Beata i Jacek Rajch. Oboje jesteśmy absolwentami Akademii Rolniczej w Lublinie. Rozpoczęliśmy wiele lat temu od zasadzenia plantacji świerka pospolitego na choinkę ciętą, jednak nasze zamiłowanie do ogrodnictwa i doświadczenie w tym zakresie sprawiło, że rozwinęliśmy działalność szkółkarską na pełną skalę.

Szkółka powiększa się z roku na rok, ponieważ stale i systematycznie poszerzamy ofertę naszych roślin. W asortymencie posiadamy drzewa i krzewy liściaste, iglaste oraz owocowe. Dbamy o to, aby rośliny, które mamy w sprzedaży cechowały się najwyższą jakością. Są one ładne, zdrowe, zadbane i mogą być ozdobą każdego ogrodu - zarówno tego małego jak i tego dużego.

Dla Klientów, którzy potrzebują dużych drzew, mamy do zaoferowania drzewa alejowe. Obejrzeć je można w części drzew alejowych.
Miłośnicy "małego co nieco", mogą zaopatrzyć się w drzewa i krzewy owocowe, które dostępne są przez cały sezon (materiał przekorzeniony, w donicy).

W okresie zimowym prowadzimy wyjątkową sprzedaż choinek, polegającą tym, że od 10-go grudnia nasi Klienci mogą zarezerwować sobie dowolną choinkę, a wyciąć ją z plantacji nawet na dzień przed Wigilią.

W okresie od 24 grudnia do wiosny szkółka jest nieczynna, a jej otwarcie na nowy sezon zależy od pogody umożliwiającej pierwsze prace w ogrodzie.


Jak do nas trafić?

Szkółka mieści się w miejscowości Pniówek, na obrzeżach Zamościa, w odległości około 4 km od miasta, przy drodze Kalinowice - Krasnobród. Położona jest na dwuhektarowej działce z obszernym parkingiem. Nasi Klienci, w trakcie spaceru po szkółce, mogą również skorzystać z odpoczynku na wygodnych ławkach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i życzymy wspaniałej zabawy i satysfakcji przy urządzaniu ogrodów. Zawsze służymy fachowym doradztwem w doborze roślin.


Pełna oferta szkółki jest aktualna na początku sezonu.
Ceny roślin w trakcie sezonu mogą ulec zmianie.

© 2023 Szkółka Drzew i Krzewów Ranczo Pniówek. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.